Trubice do solárií

Dle přání klienta lze na objednání dodat i jiné trubice a výbojky podle typu solária, které nemáme standartně skladem.


Inteligentní opalování


naše společnost Scansolar není v solární branži žádným nováčkem, ve světě UV solárií se pohybujeme vice než 25 let. Spolupracujeme pouze s výrobci UV trubic s dlouholetou tradici jako je Cosmedico, ISOLde, Hanau.

Na podzim a v zimě, kdy jsou dny krátké a noci dlouhé, trpí mnoho lidí únavou, eventuelně sezonními depresemi či chřipkou. Příčinou je nedostatek světla a slunce, ke kterému v tomto období dochází. Účinnou zbraní či prevenci je vystavovat se světlu, tady se přímo nabízí opalováni v UV soláriích. Je ale rozumné, abyste se ujistili, že se opalujete bezpečně, tzn., bez nebezpečí spálení. Díky inovaci solárních UV trubic Philips, Cosmedico, ISOLde, Hanau bude Vaše opalování šetrnější k Vaší pokožce, intenzívnější s okamžitými výsledky a v neposlední řadě v kombinaci s naší špičkovou solární kosmetikou vydrží déle.

V této kategorii zakoupíte solární trubice do solárií a kolagenové trubice do kolagenárií, výbojky, startéry a další příslušenství pro solária.

Pro více informací a způsobu nakupování či objednávání zboží si prosím přečtěte tento návod Jak nakupovat? Všechny ceny jsou s DPH, nejsme plátcem DPH.

Tabulkový výpis | Katalogový výpis
Aktuality

Všechny aktuality

Nejprodávanější